Hakkımızda

Anadolu Frigo, tüm dünya hattında uluslararası frigorifik taşımacılık yapmak üzere kurulmuştur. Büyüklerimizin engin tecrübesi ve yeni olmak heyecanı ile hareket eden Anadolu Frigo kısa zamanda bir marka olmuştur.Yüksek teknolojiye sahip araçlarımızla, üretilen her türlü yaş meyve ve sebze işleme, paketleme, depolama, kontrol ve taşımacılığını yapmaktayız.

Vizyon

Vizyonumuz, hizmet kalitesi, süreklilik, donanım, bilgi-işlem teknolojisi, mükemmel organizasyon ve yenilikçi anlayışı ile bir “dünya şirketi” ve “aranılan marka” olmaktır.

Misyon

  • Paydaş memnuniyeti, sadakati ve işbirliği ile güven
  • Dürüst, güvenilir, gelişen teknolojiye uyumlu, standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışıyla markamızı sektördeki hedeflerine sürekli yükseltmektir.
  • Sürekli eğitim ile birimler arasında uyum ve sinerji yaratmaktır.

Değerlerimiz

  • Müşteri Memnuniyeti: Özel çözümler ile mümkün olan mükemmel müşteri memnuniyetine ulaşmayı hedefleriz.
  • İşbirliği: Paydaşlarımızı iş ortağımız olarak görerek, işbirliği anlayışı ile mükemmel ve uygun çözümler üretiriz.
  • Sürekli Gelişim:  Kalitenin de ötesinde mükemmellik modeline yönelmiştir. Yol haritamızı; yenilikçi yapımız, enstitü anlayışı ve sürekli geliştirme belirler. Bütüncül bakış açısı ile sektörde model grubuz.
  • Eğitim: Avrupa Mükemmellik modeli ile Kalite Yönetimi Sistemi, , süreç disiplini, donanım ve çalışanların sürekli eğitimi ile mümkün olur.
  • Güvenirlilik: Anadolu Frigo sözünün eridir. İlişkilerinde güveni önemser, doğruluktan asla ödün vermez. “SÖZ VERDİĞİ GİBİ’ yaptığı işi mutlaka başarıyla bitirir.
  • Yeşil Lojistik: Çevrenin korunması temel değerlerimizdendir. Geleceğimizi garanti altına almanın en temel ilkesi yaşadığımız dünyayı korumaktan geçer. Tesislerimiz ile araç parkımızın oluşumunu ödün vermeden enerji kullanımı, gürültü, atıkların geri dönüşümü ve karbon ayak izine göre belirleriz.

Çevre ve Kalite Politikamız

Anadolu Frigo bünyesindeki her kişi veya firma çalıştığı alanda, model, öncü, kaliteli bir markadır. Sermaye yeterliliği ve yönetimde AB Mükemmellik Modeli ilkelerini benimsemiştir.

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri
Kalite, bir ürün veya hizmet ile ilgili özelliklerin, belirlenen veya olabilecek ihtiyaçları karşılama derecesidir. ISO 9001 ise bir ürün veya hizmetin belirlenen ihtiyaçları karşılama kabiliyetine dayanan özelliklerin tümüdür. Değerlerimizle örtüşen ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ilkeleri şirketlerimizde sürekli geliştirilerek uygulanmıştır. Marka olmanın kaliteden geçtiği bilinci ile şirketimiz kurulmuştur.

Toplam Kalite Yönetimini
Toplam Kalite Yönetimini ise tüm paydaşlarımızın memnuniyetinin sağlanması için uygulamaktayız. 1926 yılında Henry Ford tarafından geliştirilen TKY (Toplam Kalite Yönetimi – Total Quality Management)’yi amatör ruhla ve profesyonelce uygulamaktayız.

Not sure which solution fits your business needs?